Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.
obsah:

dnes je Tuesday - 10. December 2019 - Radúz | zajtra Hilda

PIS.sk

Diskusná téma: ...liberalizmus...

* registrovaný a prihlásený uživateľ má možnosť jednotlivé príspevky hodnotiť

Diskutujúci odoslaním príspevku potvrdzuje súhlas s Kódexom diskusie

...liberalizmus... 72535

vlkodlak (ID: 5348) | -1% Profesionál
    vlkodlak | 19.11.2019 09:32
    ...dva 3-metrove hady še vyhrevaľi na slunku...
    - serus, ši ceply?
    - ja hej, a ty?
    - i ja, tha podzme še SPOLU plažic... https://www.youtube.com/watch?v=dzfyxz97Ffs

RE: ...liberalizmus... 72537

Hangari (ID: 287) | 17% Idol
      Hangari | 19.11.2019 13:41
      ... .liberalove zos sefom Lajcim, tvarde jadro euromumie, uz zacali zbirac triski po lesoch na upalene Marosa. Jan Hus 21.storocia.

RE: RE: ...liberalizmus... 72538

vlkodlak (ID: 5348) | -1% Profesionál
        vlkodlak | 19.11.2019 15:43
        ...tu na vychodze mame fajnu pripovidku: ... BIC JAK HADA... a zato su rusaci (puťinovci) od nas vyspelejše... bo jim zostal peľendrekovy zakon... a biju totych duhovych hadoch hlava-ňehlava... ... amerikanci su repubľikaňi, rusi boľševici... ... ľem tu v stredňej europe bordeľ jak v ňevestincu... ... a medzi reču: rano ukazovaľi sajrajt na Ružinskej prehradze... .. dal by som to požberac ľiberalnym-demokratom!!! to voňi za to možu!!! toto je vysledek 30-ročnej demokracie!!! labužňici maju všeľijake predvoľebne programy... . o ceplych manželstvach... .. aľe jakoška zaviraju oči pri Ružiňe... ... (naše narodne bohatstvo)... ... ..

Pridať diskusný príspevok môže len registrovaný prihlásený používateľ. Registrácia

PRIHLÁSENIE

zabudol som heslo

Užívateľ neprihlásený. Registrácia

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti. OK

© Copyright 2000 - 2015 Vádium s.r.o., 2015 - 2018 Vádium-IT, s.r.o., Prešov