Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.
obsah:

dnes je Monday - 18. November 2019 - Eugen | zajtra Alžbeta

PIS.sk

Mesto Prešov spustilo novú web stránku o parkovaní

Mesto Prešov spustilo novú internetovú stránku o parkovaní, ktorú nájdete na webovej adrese parkovanie.presov.sk. Celý obsah stránky je venovaný novej parkovacej politike v meste, ktorá vstúpi do platnosti 1. júla 2020. Ľudia tu nájdu konkrétne výhody, ktoré im prinesie nový systém parkovania a dozvedia sa aj to akým spôsobom budú zvýhodnení Prešovčania oproti ostatným návštevníkom. Dočítajú sa tiež čo je cieľom regulácie parkovania a prečo ju mesto zavádza. Na stránke nechýbajú ani podrobné informácie o cenách za parkovanie, tarifných pásmach a nových zónach. „Téma parkovania medzi Prešovčanmi čoraz viac rezonuje, a preto sme sa rozhodli vytvoriť samostatnú internetovú stránku, vďaka ktorej sa naši obyvatelia rýchlo a jednoducho dostanú k potrebným informáciám. Verím, že návštevníkom sa bude naša stránka páčiť a že ocenia užívateľský komfort, ktorý ponúka vďaka prehľadnému a modernému technickému spracovaniu, “ uviedla primátorka mesta Prešov, Andrea Turčanová.

Obsah stránky budeme priebežne dopĺňať a všetky informácie budeme pravidelne aktualizovať. Na stránke sa nachádza aj samostatná sekcia kde sú zverejnené odpovede na najčastejšie kladené otázky. Návštevníci majú taktiež možnosť stiahnuť si kompletný cenník, či všeobecne záväzné nariadenie o dočasnom parkovaní motorových vozidiel na území mesta Prešov, ktoré tento rok schválili mestskí poslanci.

Nová stránka o parkovaní navyše ponúka responzívny dizajn, a teda je plne prispôsobená na prezeranie prostredníctvom smartfónov alebo tabletov. Nechýba ani fulltextové vyhľadávanie v celom obsahu webu. Žiadaným benefitom je aj nadčasové spracovanie bez rušivých elementov ako sú napríklad reklamné bannery.

 
  31.10.2019 | Pridal: Redakcia PIS | Mesto Prešov | zobrazené: 432 krát |  diskusia (2) |   | |

PRIHLÁSENIE

zabudol som heslo

Užívateľ neprihlásený. Registrácia

INZERCIA

ico

Reality: Dám do prenájmu (59727)

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | ico | cena: dohodou
ico

Reality: Dám do prenájmu (72391)

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 | ico
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti. OK

© Copyright 2000 - 2015 Vádium s.r.o., 2015 - 2018 Vádium-IT, s.r.o., Prešov
Powered by Tesmur:CMS